Newsy

Rio zdobywa Drużynowego Vicemistrza Polski BJJ 2019

Na rozgrywających się w Katowicach Mistrzostwach Polski BJJ w dniach 910.11.2019 nasza ekipa wywalczyła drugie miejsce drużynowo .

Po Pierwszym dniu zawodów, w którym startowały głównie kategorie Adult purpury, brązy i czarne zdobyliśmy 135 punktów osiągają plan minimum 10 złotych medali. Dawało nam to pewną pozycję do podium drugiego dnia, w którym licznie startujący Mastersi zdobyli prawie 90 punktów. Całości dopełniła mocna ekipa białych i niebieskich pasów.

Cały turniej zakończyliśmy z imponującą zdobyczą 229 punktów na co złożyło się:

19 złotych medali,

10 srebrnych medali,

28 brązowych medali.

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich medalistów, którzy w ten weekend dali popis swoich umiejętności. Podziękowania należą się również, tym którzy nie doszli do pozycji medalowych ale pięknie reprezentowali nasz klub.

Ogromne podziękowania składamy trenerom z wszystkich sekcji Rio Grappling Club, którzy przyczynili się do tego wyniku, mobilizując do startu najlepszych swoich zawodników.