Sztuki Walki Wrocław

Rio Grappling Cliub

Naszą misją jest zapewnienie bezpiecznego i przyjaznego środowiska, w którym każda osoba w luźny i wesoły sposób może trenować i uczyć się sztuk walki, poprawić swoją formę,  jednocześnie rozwinąć koncentracje, pewność siebie i wytrwałość.

Skupiamy się zarówno na aspektach rekreacyjnych jak i wyczynowych sportów, które uczymy. Pragniemy rozwijać nasz klub bez nadmiernej pogoni za doskonałością, jednak tak by stać się jedną z najlepszych akademii Brazylijskiego Jiu-Jitsu i MMA.

Klub został założony w 2003 roku przez Roberto Atalla, trzykrotnego mistrza świata BJJ, który uczył się walki od sławnej rodziny Gracie w Rio de Janeiro. Rio Grappling Club obecnie zrzesza ponad 70 szkół  w Europie, Afryce , Ameryce Północnej i Południowej.

W Polsce sieć naszych szkół stale się powiększa. Obecnie można nas odnaleźć w około 15 miastach. Lista

Nasze motto: “BJJ with out borders” (BJJ bez granic). W naszym rozumieniu, nasza sztuka walki może być praktykowane przez ludzi ze wszystkich środowisk, niezależnie od wieku, płci, pochodzenia etnicznego lub zamieszkania. 

Rio działa od ponad 20 lat we Wrocławiu. Przez ten czas wyszkoliliśmy wielu Mistrzów Europy i Polski oraz ponad 40 CZARNE PASY.