Brazylijskie Jiu-Jitsu

Zajęcia sekcji brazylijskiego jiu-jitsu otwarte są zarówno dla kobiet jak I mężczyzn. Program zajęć podzielony jest na różne grupy zaawansowania - grupę początkującą, średnio zaawansowaną, zaawansowaną oraz zawodniczą. Trenujemy zarówno rekreacyjnie jak I pod starty w zawodach, dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie. Na pierwsze zajęcia wystarczy strój sportowy (koszulka I spodenki). 

Treningi BJJ dla dzieci

Brazylijskie jiu-jitsu to sport rozwijające harmonijnie całe ciało twojego dziecka, uczący je jak zachować się w sytuacji zagrożenia oraz mnóstwo zabawy. 

Jeśli twoje dziecko ma od 6 do 14 lat będzie doskonale bawić się I uczyć na naszych zajęciach. Pierwsze zajęcia są gratis I potrzebne są jedynie spodenki I koszulka.

MMA

Zajęcia MMA otwarte są zarówno dla kobiet jak I mężczyzn. Program zajęć podzielony jest na różne grupy zaawansowania - grupę początkującą, , zaawansowaną. Trenujemy zarówno rekreacyjnie jak I pod starty w zawodach, dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie. Na pierwsze zajęcia wystarczy strój sportowy (koszulka I spodenki). 

Treningi personalne

Istnieje możliwość ćwiczenia indywidualnie z instruktorem (lub w grupie 2-3 osobowej) w dowolnych dogodnych godzinach.

Zajecia skierowane dla osób zaawansowanych, początkujących oraz tych, którzy chcą zacząć trenować Jiu-Jitsu lub MMA ale nie dysponują wolnym czasem w godzinach wieczornych.