Newsy

Nowy nabór BJJ Intro / MMA Start

Jeśli szukasz wyzwania i chcesz rozwinąć swoje umiejętności w sztukach walki, to mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Nasz klub rozpoczyna nabór na grupy BJJ Intro i MMA Start, której pierwsze treningi odbędą się już 4 kwietnia.

W naszym klubie panuje przyjazna i otwarta atmosfera, a treningi są prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy pomogą Ci w rozwoju umiejętności. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 19:00.

Grupa BJJ Intro jest skierowana dla osób początkujących, którzy chcą poznać podstawy brazylijskiego jiu-jitsu, natomiast grupa MMA Start jest idealna dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki (MMA).

Dołączając do naszej społeczności, masz możliwość zyskania nowych umiejętności, a także poznanie nowych ludzi z podobnymi zainteresowaniami. W Rio Grappling Club Wroclaw dążymy do tego, aby każdy czuł się w pełni zintegrowany i gotowy do osiągania swoich celów.

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę ze sztukami walki, to nie czekaj i zapisz się już teraz na nasze treningi. Rio Grappling Club Wrocław to miejsce, gdzie realizacja Twoich marzeń staje się rzeczywistością. Zapraszamy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *