Treningi BJJ Wrocław

Grupa Początkująca / INTRO

Zajęcia skierowane do osób, które nigdy nie miały do czynienia ze sztukami walki. Ich program zawiera elementy samoobrony oraz naukę podstawowych pozycji i dźwigni wykorzystywanych w walce. Osoby, które ukończyły te zajęcia (po około 3 miesiącach) przechodzą do grupy średnio zaawansowanej.

Treningi

Wtorek , Czwartek  19:00-20:00

Treningi BJJ Wrocław
Treningi BJJ Wrocław

Grupa Średnio-zaawansowana

Zajęcia skierowane do osób , mających podstawowe doświadczenie w BJJ (białe pasy 1-4 belki ). Ich program zawiera podstawowe strategie walki i wariacje techniczne pozwalające rozpoczęcie najważniejszej części treningu, jaką jest SPARING. Osoby, które ukończą ten program (12-24 miesięcy) otrzymują niebieski pas i przechodzą do grupy zaawansowanej.

Treningi

Poniedziałek , Środa, Piątek  19:30-20:30 – Gi

 Wtorek, Czwartek – 20:00-21:30 – NoGi

Grupa Zaawansowana

Zajęcia skierowane do osób, które posiadają pas niebieski, purpurowy, brązowy lub czarny. Ich program to zaawansowane techniki ,sparingi zadaniowe oraz sparing przygotowujące do zawodów .

Treningi

Poniedziałek  i Środa 19:30-21:30 – Gi

Wtorek i Czwartek 17:30-19:00 – Gi

 

Treningi BJJ Wrocław

Prywatne Lekcje

Istnieje możliwość ćwiczenia indywidualnie z instruktorem (lub w grupie 2-3 osobowej) w dowolnych dogodnych godzinach. Zajecia skierowane dla osób zaawansowanych, początkujących oraz tych, którzy chcą zacząć trenować Jiu-Jitsu lub MMA ale nie dysponują wolnym czasem w godzinach wieczornych.

INSTRUKTOR: Mariusz Koziej , czarny pas 3dan, tel 691-677-877